Хмельницька обл, Шепетівський район

НУШ: простір освітніх можливостей

Дата: 27.03.2019 09:25

25 березня Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно відкрила двері вчителям початкових класів громади.

Підходить до завершення навчальний рік – особливий для учасників освітнього процесу 1 класів НУШ. Ще зовсім нещодавно майбутні класоводи 1 класів ділилися своїми враженнями від курсів підвищення кваліфікації, моделювали можливості організації освітнього процесу, простору, форми взаємодії з батьками.

А вже сьогодні педагоги ділилися досвідом та напрацюваннями цього навчального року. Предметом обговорення стали очікування та реалії організації освітнього процесу. Власними напрацюваннями  поділилися класоводи 1 класів Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія»: Шкабара В.В., Магнушевська Л.С., Зеленська С.В., Олійник О.А.

Керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Онищенко О.В. висвітлила питання «Батьки як співавтори освітнього процесу: партнерство в НУШ».

Учасники зустрічі високо оцінили організацію не лише організацію освітнього простору 1 класу, а й кімнату відпочинку для дітей початкової школи, яка разом з тим є ще й інформаційним центром.

Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – перший заклад громади, у якій організовано інклюзивне навчання. Класний керівник Ставінська Н.В. та асистент вчителя Озерова Г.В. окреслили основні аспекти роботи в команді психолого-педагогічного супроводу, співпраці між всіма учасниками  освітнього процесу, форм індивідуального підходу у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.