Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

25 грудня святкування Різдва Христового вірян Римо-Католицької церкви!

Дата: 22.12.2018 09:27

25 грудня святкування Різдва Христового вірян Римо-Католицької церкви!

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне вселенське свято – Різдво Христове.

Маємо честь і нагоду привітати значну частину жителів Понінківської громади - віруючих-католиків  з Різдвом Христовим та Новим роком.

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!