Парад вишиванок "Вишиванка миру"

Дата: 19.05.2017 15:59

Популярність і мода на вишиванки пояснюється її красою і символічністю, а свято вишиванки передає національну єдність і дух патріотизму.

Від самого початку мається на увазі, що День вишиванки не повинен мати під собою жодної політичної спрямованості, а покликаний привернути увагу громадськості до української культури і народних традицій.

Історія вишивки в Україні налічує не одну сотню років. Причому, кожен регіон мав свою специфіку, техніку виконання, орнамент і навіть колір ниток. Найрізноманітніші і дивовижні візерунки вишивки придумували наші прабабусі. Через орнаменти і малюнки вони прагнули зберегти в родині любов і щастя, благополуччя і вірність. А самі вишиванки вважалися оберегом і символом краси.
18 травня парад вишиванок був провединий і в нашому селищі .

До участі в акції долучилися колективи селищної ради, професійного ліцею, діти і вчителі загально-освітніх шкіл, діти і вихователі дитячих садочків та всі небайдужі жителі селища.

Відбувся святковий концерт та флеш-моб до Дня вишивки.

Дякуємо усім за участь)