День Європи у нашому селищі

Дата: 16.05.2017 13:49

День Європи

У серці Європи я народилась,

Я - українка, пишаюся цим"

Пісня вкраїнська, спорт і культура

Сьогодні відомі у світі усім.

Такими вітальними словами розпочалося свято, приурочене до Дня Європи в Україні.

Відповідно до листа Адміністрації Президента України від 27.04.2017 року № 04-01/1391 щодо відзначення Дня Європи 14 травня 2017 року на стадіоні селища Понінки відбувся культурно масовий захід з підняттям Державного прапора України та прапора Європейського Союзу. З цієї нагоди на урочистостях були присутні селищний голова Матвіїв Г.Г., староста села Буртин Островська С.С., депутат обласної ради, голова федерації футболу Полонського району Дехтярук О.М., представники апарату селищної ради, підприємств, установ, організацій селища.

Був проведений концерт, конкурси, флеш-моб, а також турнір з міні-футболу з нагоди 90-річчя ФК «Папірник»