Проінформований – отже, захищений.

Дата: 02.11.2017 08:42

24.10.2017 та 25.10.2017 року працівниками Відділу надання соціальних послуг Понінківської селищної ради та начальником Полонського районного сектору з питань пробації ЦЗМУ з питань виконання покарань та пробації – Годзюримом М.П.,було проведено лекції та тренінги з старшокласниками НВК №1 ЗОШ l-lll ст., смт. Понінки та НВК №2 ЗОШ l-ll ст., смт. Понінки на теми «Права та обов’язки дітей». Метою занять було розширити знання учнів про основні положення Конвенції про права дитини, виховувати правову свідомість учнів, а також сприяти самовдосконаленню, інтелектуальному і моральному їх розвитку. Особливо звертали увагу дітей на їхні обов’язки та чому потрібно їх виконувати. Начальник Полонського районного сектору з питань пробації ЦЗМУ з питань виконання покарань та пробації – Годзюримом М.П., розповів про види відповідальності дітей відповідно до різного віку. Дітям було цікаво заслухати життєві приклади правомірної та неправомірної поведінки дітей та наслідки такої поведінки. Після підсумків проведеної роботи, учні отримали відповіді на всі свої запитання обговорюваної теми.