Проведенння лекцій та тренінгів з сьомими та восьмими класами НВК №1 ЗОШ l-lll ст., смт. Понінки та НВК №1 ЗОШ l-lll ст., с. Буртин на теми «Здоровим бути престижно» та «Небезпеки нашого життя»

Дата: 01.11.2017 16:35

Дитина – найуразливіша але й найбільша цінність людства. 17.10.2017 та 18.10.2017 року працівниками Відділу надання соціальних послуг Понінківської селищної ради та інспектором з питань превентивної діяльності Національної Поліції Цвіркуном О.П. було проведено лекції та тренінги з сьомими та восьмими класами НВК №1 ЗОШ l-lll ст., смт. Понінки та НВК №1 ЗОШ l-lll ст., с. Буртин на теми «Здоровим бути престижно» та «Небезпеки нашого життя». Під час лекцій «Небезпеки нашого життя» фахівці із соціальної роботи ознайомлювали дітей з небезпеками які чатують на них та яким чином можна захистити себе. Особливу увагу дітей звертали на таку небезпеку як торгівля людьми адже складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Саме тому необхідно пояснювати дітям що таке явище не абстрактне поняття, а реальна проблема яка може спіткати кожного і головне - як себе можна захистити. Також на тренінгу «Здоровим бути престижно» увагу дітей звертали на шкідливі звички, які можуть зашкодити їх здоров’ю. Метою заняття було сформувати дітей фізично і морально здоровими, сильними та всебічно розвиненими. Адже сприяння зростанню особистості школяра без шкідливих звичок, виховання в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті та мотивація до самовиховання є одним з головним завданням роботи Відділу надання соціальних.