Дата: 12.03.2024 10:02

Звертаємо увагу, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) реалізує Програму, яка спрямована на підтримку створення робочих місць та розширення можливостей для працевлаштування. Програма передбачає надання грантів власникам мікробізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес, який постраждав від війни в Україні, до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.

Допомога включатиме невеликі фінансові гранти у розмірі до 5000 доларів США, які надаватимуться відповідно до потреб бізнесу та поєднуватимуться з тренінгами з управління бізнесом і технічною підтримкою для полегшення процесу започаткування, переїзду чи відновлення бізнесу.

Кінцевий строк подання заявок –  25 березня 2024.

Заповнити форму Висловлення зацікавленості для участі в цій програмі можна за посиланням: https://kobo-ee.nrc.no/x/sFUhsn5x.

З детальною інформацією можна ознайомитися у вкладеному файлі.

З повагою, Марина Міщинська
Менеджерка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області