І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у громаді

Дата: 15.01.2024 10:39

На виконання розпорядження Понінківської селищної ради від 13.11.2023 Року № 133-од/2023 « Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2023-2024 н.р.» у громаді проведено І етап Конкурсу у секціях «українська мова» та «історія України»: 9 січня 2024 року  заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учнів, 12 січня – постерний захист та наукова конференція.

Відповідно до протокольного рішення журі, двоє учнів-членів МАН отримали перші місця та проходять у ІІ обласний етап.

Вітаємо переможців, їх наукових керівників та всіх, хто долучився і плідно працював задля перемоги юних інтелектуалів. А це – учні 11 класу Понінківського ліцею: Яремов А.Ю. та Гуменюк Д.М.; їхні наставники – Груша Л.Г. та Карнафель Н.О..