Прощання з Героєм Нікончуком Володимиром

Дата: 25.08.2023 17:21

Сьогодні скорботний день для всіх жителів Понінківської громади, ми попрощалися з нашим Захисником – капітаном Володимиром Нікончуком, який трагічно загинув 19.08.2023 року в населеному пункті Захарівка Чугуївського району Харківської області. Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів нашої громади.

Володимир з 17 квітня 2022 року боронив нашу країну від окупантів. Виконуючи бойові завдання завжди був вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Володимира. Щира вдячність батькам Героя за те, що виховали Патріота й справжнього Захисника України!
Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Володимира Нікончука назавжди в наших серцях…

Вічна слава та пам‘ять Герою України!
Герої не вмирають!