Понінківська територіальна громада

Хмельницька обл, Шепетівський район

Як школярам за кордоном вивчати українську мову, літературу й історію України

Дата: 11.08.2023 10:49
Кількість переглядів: 161

Подолання освітніх утрат — один із пріоритетів ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!». Важливо, щоб діти могли легко і цікаво надолужити пропущений матеріал.

Саме тому проєкт «Залишаємось з Україною» розпочинає реєстрацію на онлайн-заняття для школярів 5-11 класів, які наступний навчальний рік планують перебувати за кордоном. Мета проєктузберегти зв’язок дітей з Україною та її системою освіти. За минулий навчальний рік заняття вже охопили приблизно 1 320 дітей у понад 20 країнах.

На курсі учні зможуть безоплатно вивчати:

  • українську мову;

  • українську літературу;

  • історію України.

Цих предметів немає у закордонних школах, але вони є надзвичайно важливими для українських школярів. Щоб не забувати рідну мову, усвідомлювати себе частиною українського суспільства, розвивати світогляд.

Заняття на курсі відбуваються так, щоб учням їх було зручно поєднувати з навчанням у школі за кордоном: увечері у будні або вихідні. Діти отримують незначну кількість домашніх завдань та зворотний зв’язок від учителя.

Щоб долучитися до курсу, зареєструйте дитину. (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiPOqTh2AIA8wx-HGUy12_YikgYDyOyihdoUMXAAHz54Ih5g/viewform )

Проєкт реалізується ГО “Смарт освіта”, за підтримки Theirworld, у межах ініціативи Міністерства освіти і науки з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь