«Дія. Цифрова освіта»

Дата: 11.07.2023 13:26
Кількість переглядів: 62

            Веб-портал цифрової освіти має офіційну адресу в Інтернеті – osvita.diia.gov.ua та користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, 2 які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі - освітні матеріали), що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним. Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.

          Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій. Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим. І завжди такими залишатимуться.

         Просимо долучитися до популяризації Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua) з метою допомоги українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн. Можливий перелік активностей для інформаційної кампанії, на вибір: - проведення заходів з ознайомлення громадян, включно з внутрішньо переміщеними особами, з Дія.Освіта https://osvita.diia.gov.ua, зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії; - розміщення на вебсайтах, доступних інформаційних платформах і в соціальних мережах інформації та посилання на сайт Дія.

       Освіта (https://osvita.diia.gov.ua) або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на ньому. Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням (https://cutt.ly/XwrI797a); - інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, у яких це може бути релевантно; - ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ й організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта; - розповсюдження інформаційних постерів. Команда Дія.Освіта готова здійснити їх доставку, для оформлення запиту, будь-ласка заповніть форму: https://forms.gle/TsKTRJU9YsxvknpB9.

            Для самостійного друку, можна використати макети за посиланням (будуть доступні з 19.06): https://cutt.ly/ewrI5yCZ.

            3 Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:

1. Освітні продукти для ВПО: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds.

2. Освітні продукти для держслужбовців: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-civil-servants.

3. Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.

Водночас інформуємо, що з метою надання допомоги громадянам здобути знання й розвинути навички з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки Goоgle.оrg та Фонду Східна Європа у травні 2023 року оновлено Дія.Освіта


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь