Дата: 28.06.2023 14:17

Понінківська громада є в переліку переможців конкурсного відбору і розроблятиме муніципальні енергетичні плани за підтримки U-LEAD

Завершився конкурсний відбір на участь у мережі з розробки муніципальних енергетичних планів та обміну досвідом у цій сфері. 48 громад спільно з експертами U-LEAD напрацьовуватимуть власні шляхи формування системи енергетичної безпеки.

💬 Заступниця керівника Програми «U-LEAD з Європою» Олена Томнюк привітала громади-переможці конкурсного відбору та підкреслила, що U-LEAD продовжує здійснювати підтримку спроможності громад. "Ми пропонуємо громадам новий формат співпраці – розробка муніципальних енергетичних планів. Такий документ розроблятиметься вперше в Україні за підтримки Мінвідновлення. Експерти, які працюватимуть з громадами, входять до складу робочої групи з енергобезпеки в профільному міністерстві. Працюючи з громадами над таким документом, ми також отримаємо модельні плани, які зможуть у майбутньому стати прикладами для інших громад".

👉 Детальніше читайте за посиланням: