Полонська ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькый області повідомляє, що для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування змінюється термін подання декларації про доходи.

Так, у зв'язку із набранням чинності Закону від 15 серпня 2022 року № 2520-ІХ, для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) встановлюється граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний податковий період рік до 1 травня року, що настає за звітним.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Тобто, фізичні особи – підприємці (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) за результатами 2022 року подають податкову декларацію до 1 травня 2023 року (включно).

Також з 01.01.2023 введено в дію нову форму податкової декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів від 17.05.2022 № 143.