Диспансеризація коней

Дата: 03.06.2022 11:03

Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 06 червня 2022 року по 07 червня диспансеризацію коней у смт.Понінка та селах Понінківської ТГ для проведення діагностичних досліджень і щеплень, а також надання рекомендацій щодо утримання, годівлі та догляду сільськогосподарських тварин в господарствах особистого користування.

Диспансеризація – це комплекс планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин, профілактику і лікування хвороб.

З усіх питань та для одержання додаткової інформації звертайтеся в Полонську державну службу ветеринарної медицини за адресою: м.Полонне, вул.Князя Романа, 9.

Тел. 2-04-96.