Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 04 квітня 2022 року по 20 травня  весняну диспансеризацію тварин у стм. Понінка та селах Понінківської ОТГ для  проведення діагностичних досліджень і щеплень великої рогатої худоби, а також надання рекомендацій  щодо утримання, годівлі  та догляду сільскогосподарських тварин   в господарствах особистого користування.

   Диспансеризація – це комплекс планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин  профілактику та лікування хвороб (антропозоонозів). 

    Керуючись  ЗУ «Про ветеринарну медицину»  з метою  забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя   на  підконтрольній території  зобов’язуємо   Ваc, в міру   повноважень як  голови ОТГ, посприяти забезпеченню максимального інформування населення на території  обєднаної територіальної громади. 

З усіх питань та для одержання додаткової інформації звертайтеся в Полонську  державну службу ветеринарної медицини за адресою: м. Полонне,  вул. Князя Романа, 9

Тел. 2 - 04 - 96.

 

Заступник начальника Полонського управління

Головного управління Держпроджспоживслужби

в Хмельницькій області                                                                                  Наталія БУДКЕВИЧ