Реалізація програм національно-патріотичного виховання

Дата: 01.04.2021 16:32

На виконання Плану основних заходів з допризовної підготовки, патріотичного виховання на 2020/2021 навчальний рік, затвердженого розпорядженням №184-од/2020-р від 27.10.2020 року 31 березня 2021 року відбулася спільна нарада для викладачів предмету Захист України та заступників директорів закладів загальної середньої освіти на тему « Система національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти.

Учасниками зустрічі було проаналізовано Стратегію національно-патріотичного виховання через призму викладання предмету Захист України. Спроектовано напрямки організації роботи усіх учасників освітнього процесу щодо формування активної громадянської позиції у дітей.

Крім того,  було звернено увагу на активізацію військово-патріотичного виховання у закладах освіти.