16 грудня 2020 року в режимі онлайн відбувся І етап конкурсу-захисту наукових досліджень учнів-членів Малої академії наук України серед шкіл Понінківської селищної ради.

Всеукраїнський конкурс-захист є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Цього року Конкурс містив значні зміни у правилах проведення: замість написання контрольних робіт з базових дисциплін - оформлення та захист свого постеру на відповідну тематику. Сталим залишилося заочне оцінювання робіт учасників та наукова конференція. учасники Презентували найбільш суттєві результати своїх досліджень учні під час конференції . У дискусії брали участь як журі Конкурсу, так і діти. Питання стосувалися того, як нове наукове знання формувалось та його доцільність. 

Роботи були представлені у секції англійської мови. Учасники вміло продемонстрували свої знання та рівень володіння іноземною мовою та презентаційні навички.  

Висловлюємо подяку наставникам та всім, хто долучився до створення наукових проєктів та їх захисту і допомагав юним дослідникам.