Тиждень безпеки дитини

Дата: 07.12.2020 13:43

З 16 по 20 листопада в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Понінківської селищної ради  пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту в рамках яких проведено ряд заходів навчально-превентивного характеру. Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС. До участі в Тижні знань з основ безпеки  життєдіяльності були залучені педагогічні колективи, батьківська громада, діти як шкільного, так і дошкільного віку.  Незважаючи  на те, що навчання в закладах проводилося з використанням дистанційних технологій педагогічні працівники активно залучали учнів та вихованців до роботи. Педагогами було проведено виховні години,  бесіди, конкурси малюнків на відповідну тематику. Хочеться відмітити активність вихователів закладів дошкільної освіти, які максимально висвітлили тематику безпеки дитини за допомогою казок, лялькових вистав, які вихованці мали змогу переглянути у відеоформаті.

Відповідна інформація також висвітлювалася на сайтах закладів та у соцмережах.