Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Об’єм виконаних робіт на очисних спорудах станом на 24.07.2020р.

Дата: 27.07.2020 13:11

Обєм виконаних робіт на очисних спорудах станом на 24 .07.20р.

1. Завершено роботи із заливання підготовчого шару бетону на будівельному майданчику для встановлення аеротенка №1.
  2. Виконано комплекс робіт із покриття всієї площі бетонної площадки праймером.
  3. Згідно технологічного процесу покрито всю поверхню подвійним шаром гідроізоляційного матеріалу.
  4. Закуплено і доставлено матеріали для в’язання армуючої сітки під аеротенк.
  5. Розпочато в’язання армуючої сітки для обв’язки та укріплення майданчику під аеротенк.
  6. Виготовлено та змонтовано ворота та двері в приміщенні повітродувочної, регентного залу та в приміщення повітродувочної підстанції.

Ні присутність аж тричі за місяць представників екологічних  перевіряючих інстанцій, ні часті відвідування території очисних усіх бажаючих на власні очі побачити реалізацію проекту з технічного переоснащення, не змогли відволікти від виконання своїх професійних зобов’язань будівельників, що працюють задля покращення ефективності роботи очисних споруд Понінківської картонно-паперової  фабрики.

Протягом минулого тижня було повністю завершено комплекс робіт із заливкою підготовчого шару бетону під встановлення аеротенку №1. Після затвердіння, згідно технологічних норм, підготовчий шар було оброблено праймером та накрито подвійним шаром гідроізоляційного матеріалу. Разом із тим, на територію очисних доставлено всі необхідні матеріали для в’язання армуючої сітки, яка буде використана для обв’язки аеротенка і укріплення будівельного майданчика, на якому планується встановлення конструкції. Наближається до завершального етапу будівництво приміщення повітродувочної станції, протягом тижня змонтовано та встановлено вікна, двері та ворота в приміщення машинного залу, регентної та повітродувочної підстанції.