В зв’язку із виникненням складної екологічної ситуації, що з’явилась у результаті забруднення р. Хомора в Понінківській селищній раді було проведено ряд зустрічей, в яких брали участь:

керівництво TOB «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна», ВАТ «Першотравенський завод електротехнічного фарфору», активу та представників владних структур та органів місцевого самоврядування Понінківської ОТГ, Полонської ОТГ, Грицівської селищної ради, Полонської райдержадміністрації Хмельницької області та Першотравенської селищної ради Баранівського району, Баранівської ОТГ та райдержадміністрації Житомирської області, фахівців і спеціалістів Держпродспоживслужби та Управління Держпраці.

За результатами засідань вирішено в найкороший термін провести очищення та поглиблення р. Хомора в межах смт. Понінка до смт. Першотравенськ.

7 червня 2017р. відбулося засідання виконавчого комітету. Було прийняте рішення щодо залучення ТОВ «ПКПФ-Україна» до робіт з очищення мулових осадів та поглиблення р. Хомора

 

Понінківська селищна рада