Понінківська громада
Полонський район, Хмельницька область

Постійні комісії

І. Постійна комісія з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

  1. Дреус Світлана Василівна – голова комісії
  2. Онищук Олександр Васильович
  3. Левчук Андрій Васильович
  4. Шпортко Тетяна Валентинівна

 

ІІ. Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

  1. Сіра Інна Болеславівна – голова комісії
  2. Дорофійчук Олексій Васильович
  3. Плакса Володимир Васильович
  4. Матюх Сергій Олександрович
  5. Дуднік Дмитро Анатолійович

 

ІІІ. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту , зв’язку та сфери послуг

  1. Гордієнко Олексій Володимирович – голова комісії
  2. Бабіцький Андрій Володимирович
  3. Островська Алла Степанівна
  4. Горбатюк Степан Миколайович
  5. Ладнік Василь Михайлович

 

ІV. Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

  1. Нижній Володимир Олександрович – голова комісії
  2. Островський Валентин Йосипович
  3. Муравський Віктор Миколайович
  4. ШишкоЛіля Григорівна
  5. Гончаренко Геннадій  Володимирович

 

V. Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, фізкультури та спорту

  1. Чорна Оксана Павлівна – голова комісії
  2. Корнійчук Людмила Андріївна   
  3. Лінкевич Людмила Йосипівна
  4. Редер Ірина Валентинівна
  5. Гончаренко Людмила Миколаївна        

І. Постійна комісія з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

  1. Дреус Світлана Василівна – голова комісії
  2. Онищук Олександр Васильович
  3. Левчук Андрій Васильович
  4. Шпортко Тетяна Валентинівна

 

ІІ. Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

  1. Сіра Інна Болеславівна – голова комісії
  2. Дорофійчук Олексій Васильович
  3. Плакса Володимир Васильович
  4. Матюх Сергій Олександрович
  5. Дуднік Дмитро Анатолійович

 

ІІІ. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту , зв’язку та сфери послуг

  1. Гордієнко Олексій Володимирович – голова комісії
  2. Бабіцький Андрій Володимирович
  3. Островська Алла Степанівна
  4. Горбатюк Степан Миколайович
  5. Ладнік Василь Михайлович

 

ІV. Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

  1. Нижній Володимир Олександрович – голова комісії
  2. Островський Валентин Йосипович
  3. Муравський Віктор Миколайович
  4. ШишкоЛіля Григорівна
  5. Гончаренко Геннадій  Володимирович

 

V. Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, фізкультури та спорту

  1. Чорна Оксана Павлівна – голова комісії
  2. Корнійчук Людмила Андріївна   
  3. Лінкевич Людмила Йосипівна
  4. Редер Ірина Валентинівна
  5. Гончаренко Людмила Миколаївна