Понінківчани провели в останній шлях Героя Геннадія Леха, який поклав життя за свободу України в бою проти російської навали

Дата: 28.09.2022 14:15

Фото без описуФото без опису

Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми прощаємся з нашим Героєм – Лехом Геннадієм Юрійовичем. Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Понінківської територіальної громади.

Наш Захисник 22 вересня поклав своє життя за Україну під час виконання бойового завдання в селі Берестове, що на Донеччині.

Геннадій був добрим, щирим, справжнім патріотом, мав ще багато планів та мрій в житті, та не судилося….

На жаль, клята війна забирає найкращих. Ми ніколи не пробачимо цього російським окупантам! Ніколи!!!

Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Геннадія. Це наше спільне горе, адже ми втратили Патріота й справжнього Захисника України!

Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Геннадія Леха назавжди в наших серцях…

Вічна слава та пам‘ять Герою України!??

Герої не вмирають!??