Висловлюємо щирі слова співчуття родині загиблого захисника України

Дата: 18.08.2022 17:02

Фото без описуСьогодні, 18 серпня 2022 року, Понінківська громада провела в останню путь Куровського Віталія, який загинув 14 серпня під час виконання бойового завдання в селі Берестове, що на Донеччині.

Громадська панахида за загиблим відбулася на центральній площі селища. Односельчани, військові побратими, духовенство, представники місцевої влади та друзі прийшли розділити горе з сім’єю загиблого Героя.

Живим коридором, прихиливши коліно, громада вшанувала полеглого воїна.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…