Онлайн-уроки для дітей від ДСНС

Дата: 21.03.2022 16:14

Провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шепетівського РУ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Демчуком Романом Станіславовичем у закладах освіти Понінківської селищної ради надано онлайн-відеоуроки щодо формування в учасників освітнього процесу навичок збереження власного життя та здоров’я шляхом вивчення та закріплення алгоритмів поведінки дій під час виникнення пожеж, проведення евакуації, виявлення вибухонебезпечних предметів, повітряних тривог, можливих хімічних уражень.

Серед них: «Дії під час звучання тривожної сирени та порядок дій під час раптового руйнування будівель та споруд», ««Тривожна валіза» на випадок екстреної евакуації», «Порядок дій у випадках проведення повної евакуації населення з місця постійного перебування», «Порядок дій при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів», «Порядок дій дітей молодшого шкільного віку під час виникнення пожежі», «Порядок дій дітей підліткового віку під час виникнення пожежі», «Порядок дій у разі виникнення хімічної атаки або аварії», «Порядок надання першої домедичної допомоги».