Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 18,8 тис. громадян

Дата: 13.12.2021 14:31

З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 58,6 тис. громадян. За 11 місяців 2021 року:

- працевлаштовано 18,8 тис. осіб, в тому числі 12,8 тис. зареєстрованих безробітних;

- професійним навчанням охоплено 3,1 тис. безробітних;

- видано 10 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності громадянам 45+;

- до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 2,4 тис. осіб;

- одноразову допомогу по безробіттю на відкриття підприємницької діяльності отримали 12 безробітних.

Ситуація на ринку праці Хмельниччини характеризується постійним попитом на працівників в переробній промисловості (23,4%), в сільському та лісовому господарстві (17,9%), в торгівлі (13,7%), в галузі транспорту (6,6%), в освіті (5,6%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (5,1%). «Станом на 1 грудня, актуальними були 1,9 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 5 безробітних», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

До Хмельницької обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які хочуть змінити місце роботи або працевлаштуватися за сумісництвом. Наші фахівці допоможуть підібрати вакансію, підготують до співбесіди з роботодавцем, запропонують пройти тести на визначення професійних нахилів до тієї чи іншої професії. Усі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО!

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості