Готовність шкіл

Дата: 07.09.2017 10:38

Відповідно до розпорядження селищного голови №488 від 16.08.2017 р.  проведено перевірку готовності навчальних закладів Понінківської селищної ради та складено акти готовності.

У всіх навчальних закладах проведено поточні ремонти, капітальні ремонти деяких систем.

У Понінківській ЗОШ І-ІІ ст.. замінено котел (350 тис.грн.). Виділено 162 тис.грн. на придбання вугілля та дров (котел універсальний).

Засвоєно кошти освітньої субвенції, які спрямовані на оснащення ЗНЗ в сумі 2010543 гривні. За ці кошти закуплено обладнання для кабінетів хімії, фізики, біології; комп’ютери та мультимедійне обладнання.

Всі навчальні заклади приєднані до мережі Інтернет.

У навчальних закладах проведено ремонт холодильного обладнання. На харчоблоки Понінківського НВк «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія» та Понінківської ЗОШ і-ІІ ст.. закуплено холодильники та бойлер (22 тис.грн).

Рішенням Двадцять третьої сесії І суликання Понінківської селищної ради внесено зміни до селищного бюджету на 2017 рік ( збільшено видатки на харчування дітей пільгових категорій).

Виділено кошти на заходи з пожежної безпеки – 3 тис.грн. (технічне обслуговування вогнегасників). Закінчується встановлення сигналізації в Понінківському ДНЗ №1 «Зірочка».

Закуплено підручники для 4 класу (20 тис.грн.).

Забезпечено підвіз учнів. Відремонтовано автобус Буртинської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( 5 тис.грн.).

За кошти місцевого бюджету (150 тис.грн.) оздоровлено дітей пільгових категорій.

Виділено кошти для поточного ремонту навчальних закладів (30 тис.грн.).

Закінчується проходження експертизи на капітальний ремонт старого приміщення Понінківського ДНЗ №1 «Зірочка».

До кінця року планується заміна вікон та утеплення приміщення Понінківської ЗОШ І-ІІ ст..