Методичний кабінет відділу методичного забезпечення закладів освіти виконавчого комітету Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади розпочав свою роботу 1 березня 2017 року.

Науково-методичний та інформаційно-аналітичний супровід обслуговування навчальних закладів громади здійснюють голови міжшкільних методичних об’єднань (9 напрямків).

Основні завдання методичного супроводу професійного зростання педагогів:

- науково-методичний супровід професійної діяльності керівних і педагогічних працівників;

- упровадження ІКТ, формування дистанційного навчання в систему підвищення кваліфікації педагогів;

- створення моделі науково-методичної роботи з урахуванням умов регіону;

- організація інноваційної діяльності педагогів шляхом самоосвіти, саморозвитку через опанування новими компетенція ми;

- організація варіативного навчання з метою формування інноваційної культури педагогів.