Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Генеральний план селища Понінка Полонського району Хмельницької області

Розглянувши матеріали проекту Генерального плану населеного пункту та зонування селища Понінка Полонського району Хмельницької області, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого й комплексного розвитку селища, підвищеного його рівня благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст.16, 17, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.12 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про землеустрій», Земельного кодексу України, Водного Кодексу України, ДБН Б.1.1.-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», ДБН Б.1.1-22:2017 «Склад та зміст плану зонування території», керуючись ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол громадських слухань щодо зонування селища Понінка №1 від 30.01.2020 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Понінківська селищна рада 25.06.2020 року затвердила Генеральний план селища Понінка Полонського району Хмельницької області.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

ВЕРТИКАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ