Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Соціально-профілактичні робота в літній період 2017р.

Дитяча жорстокість, агресія та зверхність є великою проблемою у сучасному суспільстві. Відсутність толерантності, неусвідомленість наслідків своїх дій, цькування інших дітей "бо ти не такий"  призводить до збільшення вчинення насилля та правопорушень серед дітей. Складна політично-економічна ситуація в країні призводить до збільшення кількості сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Батьки менше часу приділяють психологічному розвитку дітей, акцентуючи увагу лише на матеріальному забезпеченню дітей. Вплив інтернету також має негативні наслідки. Це все призводить до виникнення нових конфліктів та вчинення насилля серед дітей. Для попередження таких проявів  в червні-липні проводяться заняття з дітьми за фінансової підтримки Благодійної організація «Львівської освітньої фундації» .

Тренінг на тему «Толерантність у моєму житті»

Бесіда на тему "Права та обов'язки дітей"

Робота з психологом "Конфлікти та шляхи та шляхи їх вирішення"

Налагодження соціальних зав’язків дітей через проведення майстер-класів та творчих занять