Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Семінар психологів У ДНЗ "Зірочка"

Дата: 28.03.2017 16:37

На базі Понінківського ДНЗ «Зірочка» відбувся семінар з елементами тренінгу для психологів та соціальних педагогів на тему: «Уникаємо конфліктів. Гармонійна взаємодія з колегами та батьками».

Учасники семінару розглянули  стратегії  та шляхи розв’язання конфліктів, можливості  подолання труднощів взаємодії між педагогами та батьками.

Робота була спрямована на  підвищення психологічної культури вихователя, удосконалення комунікативних навичок, вмінь розуміти себе та оточення, розвиток відкритості та здатність до епатії, розвиток партнерських взаємин між членами педагогічного колективу; формування вмінь моделювати й реалізовувати стратегію спілкування з батьками; розвиток вмінь розв'язувати конфліктні ситуації.

Більше фото

Матеріали семінару