Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

На Святого Миколая

Дата: 28.12.2017 16:01

Звичай обдаровувати  малих  дітей  на  Святого  Миколая  є  майже  у всіх християнських народів. Святий Миколай  йде до нас з подарунками, він обдаровує кожну дитину.

З якою радістю зустріли Святого Миколая вихованці Буртинського ЗДО «Дзвіночок».  Діти дарували йому свої вітання. І, звичайно, Святий Миколай подарував нашим дітям гостинці.

Дирекція  Буртинського ЗДО «Дзвіночок» виносить щиру подяку лісничому Полонського лісництва Олегу Вікторовичу Буднику, Лідії Миколаївні Савіцькій  - ГО «За конкретні справи», Понінківській селищній раді, батькам, філіалу католицької церкви «Карітас-Спес» за ту радість свята, за чуйність і милосердя, які дуже потрібні в сьогоднішньому житті. Нехай Святий Миколай через свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе у серцях мільйонів людей.