Пісенний фестиваль

Дата: 26.05.2017 15:36

10 травня в актовому залі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, гімназія» відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності шкіл Понінківської громади.

Актовий зал навчального закладу гостинно зустрів не лише всіх бажаючих, а й гостей, серед яких: селищний голова Г.Г. Матвіїв та голова Полонської РДА Солодкий В.В.

Програма пісенного фестивалю «Заспіваймо, щоб почула весна» складалася із 12  номерів. Порадували своїми пісенними талантами: учениця Понінківської ЗОШ І-ІІ ст. Кушковська Дарина; учениця Буртинської ЗОШ І-ІІІст Заліпа Іванна; ансамбль скрипалів Понінківської музичної школи; учні Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, гімназія» Ковальчук Вероніка, Ельман Вікторія, Мілевська Альона, Гуменюк Даша, Гурбанов Джамал, Баб’юк Аліна, Падун Максим. Беззаперечним фаворитом свята традиційно став хор «Наспів» (126 учнів), художніми керівниками якого є Невідомський Олександр Володимирович та Невідомська Лілія Іларіївна.

На розгляд журі також було запропоновано широко тематичну виставку декоративно-прикладного мистецтва та майстер-клас.

Багато зусиль для організації, естетичного оформлення свята та виставки доклали Невідомська Л.І., Мартинюк О.М., Євстаф’єва О.В.

Журі конкурсу під керівництвом директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості Г.М Гончарука висловило свої побажання, пропозиції організаторам огляду-конкурсу.

Побажаємо успіху всім учасникам фестивалю. Нехай здійснюються дитячі бажання щасливого дитинства та мирного неба над головою.