Понінківська громада
Полонський район, Хмельницька область

Участь у зльоті юннатів

26 квітня 2017 року члени учнівського лісництва школи : лісничий учнівського лісництва, учень 9 класу, Муравський Владислав та технік-лісівник, учениця 7 класу, Муравська Софья  взяли участь в обласному зльоті юннатів Хмельниччини.

Лісничий учнівського лісництва учень  9 класу Муравський Владислав презентував роботу учнівського лісництва та свою науково-дослідницьку роботу на тему: «Флора штучних озер Полонського лісництва»(керівник роботи вчитель географії та екології Проценко Василь Анатолійович).

За підсумками роботи в секції юних лісівників обласного збору юннатів Хмельниччини Владислав отримав грамоту ХЕНЦУМ  за  ІІІ місце, за високий рівень виконання і змістовну презентацію дослідницько-натуралістичної роботи в галузі лісового господарства.