Комплексні навчання з пожежної безпеки навчальних закладів на базі Понінківської НВК №1 гімназії з залученням служб району

Дата: 12.10.2017 13:28

Про проведення навчання

На виконання листа Полонської РДА №43/17-35-2018/2017 від 09.10.2017р. голова Понінківської селищної ради Матвіїв Г.Г., т.в.о. сектору освіти, культури та молоді Гончаренко О.В., керівники навчальних закладів, завідуючі господарством ДНЗ, заступники директорів ЗНЗ з господарської роботи взяли участь у навчаннях керівного складу навчальних закладів із залученням підрозділу РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області та Понінківської МПО.

Практичне проведення тактико-спеціального навчання відбулося на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., №1 гімназія».

Колектив закладу наочно продемонстрував практичні навички при виникненні надзвичайної ситуації.

Керівний склад навчальних закладів та закладів охорони здоров’я мали змогу побачити дії вогнеборців при виникненні пожежі. Були проведені навчання із правил користування вогнегасниками.