День місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2016 09:59

Фото без опису   В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
  Працівники місцевого самоврядування та депутати селищної ради завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.
Депутатський корпус досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.
   З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!
Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.